Adrola me ‘barbiecore’ në ceremoninë e nderimit në Mirditë!

Ja çfare veshi modelja e njohur shqiptare në eventin e sotëm.

Modelja e njohur shqiptare Adrola Dushi është nderuar sot me titullin “Stema e Artë e Bashkisë Mirditë”.

Për ceremoni zyrtare, Adrola zgjodhi një kostum pink me xhaketë të gjatë e pantallona të shkurtra me xixa vezulluese nga “Valdrin Sahiti” kombinuar me kepucë të bardha nga Prada.

“Nuk gjej fjale per te shprehur sa e perulur dhe e emocionuar ndihem. Eshte nje nder dhe privilegj i jashtezakonshem qe sot Mirdita ime me dhuron Stemen e Arte te Bashkise Mirdite!“,- shkroi 29-vjeçarja krahas një albumi fotosh që postoi në Instagram.