Nga Lori Hoxha te Jona Spahiu: 9 outfite perfekte për t’u kopjuar

Keni nevojë për pak frymëzim kētē vjeshtë?

Vjeshta është zyrtarisht këtu dhe nëse nuk keni ide se çfarë të vishni këto ditë, ne ju propozojmë 9 outfite që ia vlen t’i kopjoni.

Lori Hoxha

Armina Mevlani

Sarah Berisha

Elvana Gjata

Sara Hoxha

Oriola Marashi

Sonela Lamaj

Drenusha Xharra

Jona Spahiu