Java e Modës në Paris: Çantat më të bukura!

Çantat IT që do të shohim gjithandej sezonin e ardhshëm.

Nëse çantat e cuditshme triumfuan në pasarelat e Nju Jorkut dhe ato me ngjyra ishin protagonistet absolute në Javën e Modës në Milano, tani është radha e sfilatave në Paris, qyteti që mbyll maratonën e madhe të sfilatave të modës Pranverë-Verë 2023 të martën në 4 tetor.

Jeni kurioz të shihni çantat IT që do të shohim gjithandej sezonin e ardhshëm? Shfletoni galeri:

VICTORIA BECKHAM

LOEWE

COPERNI

GIAMBATTISTA VALLI

ACNE STUDIOS

BALMAIN

DIOR

BOTTER