XING: Lori Hoxha vs Leonie Hanne

Kush e ka veshur më bukur pulovrën e “LOEWE”?
A mund ta themi sërish që blogeret tona janë një hap përpara në zgjedhjet e tyre të veshjeve! Kësaj here është Lori Hoxha ajo që bën ‘xing’ por me blogeren e njohur me mbi 4.4 milionë ndjekës në Instagram, Leonie Hanne, me pulovrën më të pëlqyer të momentit nga “LOEWE”.
Leonnie Hanne dhe Lori Hoxha veshur me të njëjtën pulovër nga "Loewe"
Loewe- Stripe sweater in mohair

Një javë më parë, kur drejtuesja e Top Media-s publikoi foton e pulovrës “Loewe” në Instagram të veshur thjeshtë më xhinse blu, me siguri shumë pyetje i kanë mbërritur në privat saqë si për të na e vërtetuar këtë e komentoi me përshkrimin “Nëse do të kisha 1 dollarë për të gjitha herët që dikush ka komplimentuar bluzën time.”

Leonie nga ana tjetër shpërndau sot disa foto të shkëputura nga Java e Modës që po mbahet në Paris, e veshur me të njëjtën pulovër të cilën e ka kombinuar me një fund saten të verdhë dhe çantë portokalli.

 

Pulovra e “Loewe” kushton 1.150 dollarë dhe fill pas hedhjes në treg nga brandi i njohur spanjoll, është shndërruar në një ndër më të pëlqyerat.