Si e ktheu Kylie-Javën e Modës në Paris- në një pasarelë personale?!

25-vjeçarja-një kameleon stili në Paris.

Ndërsa shijonte Javën e Modës në Paris, Kylie Jenner na dhuroi disa momente fantastike stili, me veshje që të bënin të ktheje kokën- çdo herë.

Ndonëse ylli i “The Kardashians” ka pasur shumë momente të paharrueshme të stilit ndër vite, asgjë nuk krahasohet me daljet e saj të fundit pasi ajo i ktheu rrugët e Francës në pasarelën e saj personale.

Nga një look ‘femme fatale’, te një ëngjëll me një fustan të bardhë, veshjet e Kylie ishin një përzierje e lezetshme e outfiteve ‘wild’ dhe atyre të elegante.

Shihni më poshtë të gjitha momentet e saj të stilit.

 • Në një hap me tendencat, Kylie Jenner u shfaq në sfilatën e Balenciaga me ‘barbiercore’ e veshur nga koka te këmbët me pink.
kylie jenner
 • Kylie Jenner duke shkuar në sfilatën e Balmain me një fustan të tejdukshëm me thurje që dukej si një ‘vepër arti’.
kylie jenner
 • Femme Fatale me Schiaparelli.
kylie jenner
 • Radha e “Coperni” për sfilatën më të përfolur të Javës së Modës.
kylie jenner
 • Back to basics. Vetëm Kylie mund t’i bëjë mbathjet e zakonshme të duken fashion, siç bëri te Loewe.
kylie jenner
 • Edhe kur nuk ishte duke ndjekur sfilata, Kylie diti prapë të ishte ‘stylish’.
kylie jenner
 • All Black
kylie jenner
 • E gjithë vëmendja te detajet! Kylie kombinoi një fustan të bardhë pas trupit me një palë sandale ngjyrë blu të ndezur.
kylie jenner
 • Një fustan i zi pas trupit, por diferencën Kylie e bëri me syzet dhe këpucët platformë.
kylie jenner
 • Një ‘ëngjëll me të bardha në sfilatën e Acne Studios.
kylie jenner
 • Red Hot në Paris.
kylie jenner
 • Versioni i guximshëm dhe sexy me dantellë i Kylie-t, ne sfilatën e Mugler.
kylie jenner
 • “Deri herën tjetër Paris“, shkroi Kylie në postimin e fundit teksa largohej nga Java e Modës në Paris, mëngjesin e sotëm.
kylie jenner