Xhaketa e Elvana Gjatës është me 50% ulje dhe ja ku mund ta gjeni!

Çfarë ka veshur dhe sa kushton veshja e fundit e Elvanës?

Në një album fotografik të shpërndarë të dielën në Instagram, Elvana Gjata na tregoi disa momente nga jeta e saj së fundmi.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa)

Në mesin e fotove na tërhoqi vëmendjen njëra prej veshjeve, ku ylli i “Pow” shfaqet me një pardesy dhe kapele nga brandi italian “Sealup”, brandi i njohur për krijimet luksoze të veshjeve e aksesorëve kundër shiut, krijuar në 1935-ën.

Por çfarë përkatësisht ka veshur Elvana dhe sa kushton ky outfit?

Elvana ka zgjedhur pardesy-n kundër shiut që përkatësisht kushton 1.060$ (aktualisht në faqen zyrtare të brandit ështē me 50% ULJE dhe kushton 530$) dhe kapelen monogram 180$.

SHOP THE OUTFIT
SEALUP - Monogram raincoat
SEALUP- Fantasia sud ovest