JU VOTUAT! Kjo është e veshura më keq në ekran për javën e shkuar

Cila është vajza e njohur që nuk i pëlqeu votuesve në Instagram.

Në votimin e çdo të diele në Instagram Story e faqes sonë albaniastreetstyle publiku shqiptarë ka mundësinë të votojë për veshjet që personazhet VIP kanë veshur përgjatë një jave në ekran.

Për javën që sapo përmbyllëm, publiku ka votuar si të veshurën më keq Nevina Shtyllën me fustanin e saj pas trupit në ngjyrë lejla e doreza dantelle që prezantuesja e njohur, kishte zgjedhur në programin “E Diell” në Top Channel.

Nevina nuk ka marr aprovim/pëlqim për këtë zgjedhje të sajën nga 69% e votuesve, duke u pozicionuar kështu si “E VESHURA MË KEQ” për javën që lamë pas.

Rubrika “VIP on TV” është kthyer tashmë në një fenomen dhe mund ta ndiqni dhe të votoni veshjet e personazheve VIP në T  çdo të dielë në orën 21:00 në Instagramin e “Albania Street Style”