Çfarë veshi Nora Istrefi në “Më Lër të Flas”

Çfarë veshi dhe sa kushtoi veshja që Nora zgjodhi për programin e së shtunës?

SHOP THE LOOK
Magda Butrym- Polka dot print bodysuit
Blumarine- Blue pants jeans