Frymëzuar nga blogeret: 4 mënyra si të vishni pallton më IN nga “Mango”

Nuk është rastësi që kjo pallto nga Mango (që duket si një pallto shumë e shtrenjtë) është bërë sa hap e mbyll sytë sold out!!!

E përzgjedhur nga supermodelja Gigi Hadid e blogerja Alexa Chang, më poshtë ju sjellim mënyrën se si ato kanë zgjedhur ta sjellin këtë pallto në stilin e tyre të përdtishmërisë.

Gigi Hadid e kombinoi të sajën me pantallona të prera në fund, çizme dimërore me lidhëse dhe një xhakete… 

…ndërsa Kate Holmes zgjodhi për pallton trendin neutral nga koka te këmbët, plotësuar nga pulovra me printe, pantallona kadife dhe atlete të bardha. 

Me të njëjtën pallto u pa edhe aktorja e njohur Sienna Miller që zgjodhi një look të rehatshëm me xhinse të drejta dhe  çizm… ndërsa Alexa Chung demonstroi aftësinë e palltos si zgjedhja e duhur e festës së Krishtlindjes, mbi një fustan krem dhe këpucë Mary Janes të zeza.