Trofeun si “E VESHURA MË MIRË’ në ekran për këtë javë e rrëmben…  

Në votimin e çdo të diele, në Instagram Story e faqes sonë albaniastreetstyle , publiku shqiptar ka mundësinë të votoj për veshjet që personazhet VIP kanë veshur përgjatë një jave në ekran.

Për javën që sapo përmbyllëm, publiku ka votuar si të veshurën më mirë në ekran prezantuesen e njohur shqiptare Arbana Osmani me outfit-in e saj nga “The Attico”, zgjedhja që Arbana kishte bërë për puntatën e sw shtunës në spektaklin e “Big Brother Albania VIP”.

Veshja e Arbanës: xhaketa dhe fundi nga “The Attico” që kushtoj përkatësisht 965$ dhe 459$ është suportuar nga @obbustore , siç edhe vet moderatorja e njohur e ka bërë publike.

Me këtë zgjedhje të sajën, Arbana ka mundur të marr pëlqimin e 83% të votuesve për veshjen e saj, duke ‘rrëmbyer’ stafetën si “E VESHURA MË MIRË” në ekran për javën që lamë pas.

Ju mund të bëheni pjesë e rubrikës “VIP on TV” dhe të votoni veshjet e personazheve VIP në TV  çdo të dielë në orën 21:00 në Instagram Story e “Albania Street Style”.