Ju votuat!  Kjo është “E VESHURA MË KEQ” e javës në ekran!

Në votimin e çdo të diele në Instagram Story e faqes sonë albaniastreetstyle. publiku shqiptar ka mundësinë të votojë për veshjet që personazhet VIP kanë veshur përgjatë një jave në ekran.

Për javën që sapo përmbyllëm, publiku ka votuar si të veshurën më keq prezantuesen Megi Pojani– veshur me një fustan lejla dhe geta në të njëjtën ngjyrë, veshje e përzgjedhur për puntatën e kësaj të diele në emisionin “Big Brother VIP Fan Club” Top Channel.

 

Megi nuk ka marr aprovim/pëlqim për këtë zgjedhje të sajën nga 64% e votuesve, duke u pozicionuar kështu si “E VESHURA MË KEQ” në ekran për javën që lamë pas.

Ju mund të bëheni pjesë e rubrikës “VIP on TV” dhe të votoni veshjet e personazheve VIP në TV  çdo të dielë në orën 21:00 në Instagram Story e “Albania Street Style”.