Ju votuat!  Kjo është “E VESHURA MË KEQ” e javës në ekran!

Në votimin e çdo të diele, në Instagram Story e faqes sonë albaniastreetstyle publiku shqiptar ka mundësi të votoj për veshjet që personazhet VIP zgjedhin të veshin përgjatë javës në ekran.

Për javën që sapo përmbyllëm, publiku ka votuar si të veshurën më keq moderatoren Luana Vjollca veshur me një golf dhe pantallona të zeza dhe një bust të skulpturuar, zgjedhur për puntatën e kësaj të diele, për programin e saj “Zemër Luana” në Tv Klan.

Autorja e programit argëtues nuk ka mundur të marrë pëlqimin e 78% të votuesve për këtë outfit, duke u pozicionuar kështu si “E Veshura më keq” në ekran për javën që lamë pas.

Nëse dëshironi të bëheni edhe ju pjesë e rubrikës “VIP on TV” për të votuar veshjet e personazheve VIP në ekran, mund të na bashkoheni çdo të dielë në orën 21:00 në Instagram Story e “Albania Street Style”.