Çantat ‘oversize’ janë trendi që duhen provuar tani

Sa më e madhe të jetë, aq më mirë! Kjo është tendenca e çantave që duhen provuar tani.

Nga Nju Jorku në Milano deri në Londër, në pasarelat e javëve të fundit të modës si dhe në stilin e rrugës nga ky sezon çantat maxi po rikthehen pa mëdyshje.

Markat si The Row, Saint Laurent dhe Chanel ofrojnë çanta gjigante, të gjera dhe kaq është dashur që të famshmit ta përqafojnë me bindje këtë tendencë.

Bella Hadid
Zoë Kravitz
Prada Pranverë-Verë 2023
Bottega Veneta Pranverë-Verë 2023