Çfarë veshën VIP-at në 25-vjetorin e Top Albania Radio?

Të mërkurën e 15 Shkurtit, Top Albania Radio festoi 25-vjetorin e themelimit dhe për këtë përvjetor jubile organoi një festë që bëri bashkë shumë personazhe të njohur të ekranit dhe showbiz-it.

Eventi, që u mbajt në Teatrin e Operas dhe Baletit, i ngjante një eventi gala dhe këtë mund ta kuptojë fare mirë edhe nga ‘dress code’ i respektuar nga shumica e të prnaishmëve.

Ja çfarë veshën disa prej të ftuarve VIP në event.

Sarah Berisha

Sara Hoxha dhe Ledion Liço

Jonida Maliqi

Argjira Spanca

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu

Bora Zemani

Sheila Haxhiraj

Donald dhe Romeo Veshaj