Java e Modës në Paris na prezanton çantat IT

Çantat It të paraqitura në Javën e Modës pariziene janë ‘très chic’. Shfletoni galerinë, dhe zbuloni propozimet e dizajnerëve dhe stilistëve më në zë

Valentino

Hermès

Victoria Beckham

Coperni

Givenchy

Balmain

Acne Studios

Dior

Loewe