Në valixhen e pushimeve të Jona Spahiut në Seychelles

LJona Spahiu sapo ka përfunduar pushimet e saj familjare në ishujt Seychelles dhe sytë e gjithë adhuruesve shqiptarë të modës në Instagram, kanë qenë çdo ditë të etur për të parë fotot dhe veshjet e blogeres.

…dhe në fakt Jona nuk është kursyer aspak.

Një valixhe e bollshme dhe shumë outfite, duke nisur nga bikinit të çizmet, më poshtë gjeni një përzgjedhje të outfiteve më të spikatura.

Outfit no.1
Pantallona: Adolge; Çizme: Ganni

Outfit no.2
Bikini: Tropic Of C

Outfit no.3
Jumpsuit: GanniBikini: Tropic Of CAtlete: Adidas

Outfit no.4
Bikini: Tropic Of C; Kostumi: Polo Ralph Lauren; Atlete: New Balance

Outfit no.5
Fustan: Rotate Birger Christensen

Outfit no.6
Bikini: Tropic Of C

Outfit no.7
Crop: Blumarine; Shapka: Blumarine

Outfit no.8
Fundi: Jacquemus; Çizme: Ganni

Outfit no.9
Kapele: Louis Vuitton; Crop: ASOS; Çanta: Celine; Shapka: Chanel

Outfit no.10
Kapele: ASOS; Bikini: Bikini Lovers