Nga koka te këmbët: Xhensila zgjedh brandin e njohur për festën e 30-vjetorit

Xhensila Myrtezaj festoi dje ditëlindjen e saj të 30-të në një event që bëri bashkë familjarët, miqtë dhe artistë të njohur të showbizit.
Ylli i muzikës për këtë përvjetor ditëlindjeje kishte zgjedhur të vishej ‘nga koka te këmbët’ me Magda Butrym, brandin e njohur polak që prej kohësh është kthyer në të preferuarin e vajzave të njohura të ekranit dhe influencueseve të njohura. Zgjedhja e Xhensilës ishte një fustan i kuq tub (i ngushtë) dhe i hapur në kurriz që kushton 1.555 euro si dhe sandale të zeza me kristale dhe trëndafil të kuq, me vlerë 910 euro.
Backless mock neck jersey dress in red - 1555€
Red flower wrap around black satin heeI sandals with strass - 910€