Bëni gati xhaketat e zeza; 8 mënyra si t’i vishni këtë pranverë

Ato mund t’i konsiderojmë pa frikë si shpëtimtaret’ e veshjeve dhe kush më mirë së një xhaketë e zezë e meriton këtë epitet. Xhaketat konsiderohen si ajo veshje në garderobë që ka fuqinë të transformojë çdo outfit. 

Me siguri të gjitha e keni një xhaketë të zezë në dollap prandaj ne, po ju propozojmë sot 8 mënyra së si t’a vishni një të tillë këtë pranverë.

  1. Luani me aksesorë në ngjyra të ndezura.

2. Pantallona kostumi dhe atlete klasike

3. Nga koka te këmbët me të zeza

4. Crop top dhe fund të gjatë

5. Mbi një fustan

6. Me kanatjere dhe xhinse të gjera.

7. Një outfit me pantallona të shkurtra

8. Kombinuar ne pantallona ‘baggy’