Çfarë veshi Megi Pojani në finalen e Fan Club?

Në epilogut e Big Brother Vip Albania Fan Club, prezantuesja e këtij edicioni Megi Pojani ka zgjedhur të vesh një fustan të bardhë nga “Area”.

Fustani me vlerë 736 Euro që Megi ka zgjedhur për programin përmbyllës përmban dekolte dhe kurriz të hapur si dhe një aksesorë qafe ngjyrë silver.

AREA - GRAPE CLUSTER HALTER DRESS

Për të përmbushur look-un e saj, ajo ka zgjedhur të vesh sandalet “Saint Laurent” modeli ‘Claude’ që kushtojnë 1.150$.

SAINT LAURENT Claude crystal-embellished patent-leather sandals