10 veshjet më të mira të Arbana Osmanit në Big Brother Vip 2

Kanë kaluar vetëm pak ditë nga përfundimi i spektaklit të njohur televiziv Big Brother Vip Albania 2, transmetuar çdo të martë dhe të shtunë në Top Channel dhe jehona e tij vazhdon ende.

Edhe këtë viti drejtimi i reality show-t iu besua moderatores së njohur Arbana Osmani, e cila përgjatë gjithë muajve të transmetimit u përfol shumë edhe për veshjet e përzgjedhura dhe imazhin e saj, pas së cilit qëndronte një ekip që u kujdes të sillte te teleshikuesit copëza krijimesh të modës direkt nga pasarelat, koleksionet më të fundit si edhe brandet e dizajnerët ndërkombëtarë më në zë të momentit si: Magda Butrym, Jacquemus, The Attico, David Koma, etj.

Megjithatë në morinë e mbi 40 outfiteve të Arbana Osmanit kuruara dhe suportuara nga “OBBU STORE” editorët tanë kanë përzgjedhur top 10 veshjet më të mira të Arbanës, të cilat i gjeni të renditura më poshtë.

10. "THE ATTICO"
9. "MONOT"
8. "MAGDA BUTRYM"
7. "ALESSANDRA RICH"
6. "PRADA"
5. "ALEXANDER MCQUEEN"
4. "THE ATTICO"
3. "ALEXANDRE VAUTHIER"
2. "MAGDA BUTRYM"
1. "ALEXANDRE VAUTHIER"