ZARA x “Barbie Collection”; Çfarë të blini sipas editorëve të modës

Nëse jeni duke përqafuar Barbiecore dhe Barbiemania këtë verë dhe dëshironi ta çoni atë në një nivel tjetër, mos kërkoni më larg se Zara.

Pak ditë përpara publikimit të filmit (21 Korrik) brandi i njohur lançoi koleksionin kapsulë frymëzuar nga “Barbie, the Movie”, duke shkruar se ky koleksion shpërthen në rozë, shkëlqim dhe gold, është i dedikuar për femra dhe meshkuj dhe përfshin veshje, aksesorë, pizhama, produkte bukurie dhe pajisje shtëpiake.

 

Por cilat janë të preferuarit e editorëve?
SHFLETONI GALERINË PËR TË PARË KOLEKSIONIN E PLOTË