Anne Hathaway emërohet imazh i linjës së njohur të kujdesit të lëkurës

Aktorja fituese e çmimit Oscar Anne Hathaway është emëruar ambasadorja e re globale e linjës Vital Perfection të Shiseido, një gamë luksoze për kujdesin e lëkurës që premton t’i kthejë lëkurës shëndetin rinor dhe gjallërinë.

Në një deklaratë, Hathaway tha se ishte “e emocionuar” për partneritetin me Shiseido dhe “përkushtimin e saj ndaj bukurisë që është edhe efektive dhe e qëndrueshme”. Ajo gjithashtu vlerësoi linjën Vital Perfection për “përbërësit e saj të avancuar shkencërisht” dhe “aftësinë e saj për të më ndihmuar të dukem dhe të ndihem më mirë”.

Hathaway po komentohet si një përshtatje e përkryer për linjën Vital Perfection, pasi ajo njihet për pamjen e saj rrezatuese dhe rinore. Ajo është gjithashtu një avokate e fortë për vetëkujdes dhe jetë të shëndetshme.

Unë besoj se kujdesi për lëkurën tuaj është një investim në të ardhmen tuaj,” tha Hathaway. “Sa më mirë të kujdeseni për lëkurën tuaj tani, aq më mirë do të duket dhe ndjehet me kalimin e moshës.

Burimi; Grazia