4 vajzat VIP që mund të zëvendësonin Kim Kardashian në kopertinën e GQ!

Kim Kardashian pushtoi sërish Instagramin me kopertinën e fundit të realizuar për revistën mashkullore GQ. Me një stil mashkullor, ylli i “Skims” u shpall “Mashkulli i vitit 2023” në një kopertinë kjo që vjen pas lançimit të linjës së saj Skims, për meshkuj.

Nisur nga kjo, ne i pyetëm ndjekësit tanë në Instagram se cilat mund të ishin vajzat e njohura shqiptare që mund të zëvendësoin  Kim në këtë kopertinë dhe 4 emrat më të lakuar ishin:

MEGI POJANI

DAFINA ZEQIRI

ANXHELINA HADËRGJONAJ

JONIDA MALIQI